LEDEN LOGIN
ZOEKEN
Haak aan
Twitter
    Wij staan voor het vak
    Samen staan we sterker
    tools
    nieuws
    Ticker tape

    Hoe creatief ben jij?

    Het media- en communicatievak is van oudsher gestoeld op ‘meten is weten’, kennis van doelgroepen, onderbouwing vanuit media effect onderzoek, kijk- en bereikcijfers, voorspellingen op basis van economische modellen. Zeker in een tijd van economische recessie, grijpt menig adverteerder vaak terug naar de ‘veilige, bekende en traditionele media’. Maar we zien ook duidelijk een trend waarin creativiteit in media steeds belangrijker wordt. Kan creativiteit in media het onderscheid bieden, waar we allemaal zo naar op zoek zijn? Wat voegt creativiteit in media toe? Hoe reageren consumenten hierop? Kortom: een middag over de GRP versus het Idee.

    Dagvoorzitter Dave Nelissen (o.a. bekend van Koffiedik Kijken ) gaat in gesprek met Tom Himpe, Founding Partner van Ag8 en auteur van het boek Advertising is Dead, Long Live Advertising!,
    Jolique Weelink, managing partner van MetrixLab en Jeroen de Bakker, Media Entrepreneur en Co-founder at 2009.
    Zij zullen deze middag vertellen over hun ervaringen, initiatieven en geven hun visie op creativiteit en media.

    Programma

    15.30 uur  Ontvangst Amstelborgh (bij de Arena, volg P2)
    16.00 uur  Aanvang programma, presentaties en discussie
    17.30 uur  Afronding met aansluitend borrel

    LET OP: je moet tweemaal op 'meld je aan'  klikken.
    Je krijgt een bevestiging van je aanmelding in je inbox.
    Heb je je aangemeld en kun je onverhoopt toch niet komen, meld je dan af via de afmeldlink die in je e-mailbevestiging staat.
     
    Voor MWG leden is de bijeenkomst gratis, niet leden betalen € 40,-

     

    Event details

    When
    17-11-2009
    16:00 to 17:30 uur
    Where
    Amstelborgh, Amsterdam
    Routebeschrijving